01 January, 2018

Ennustus uueks aastaks

Komme kaarte panna on mul juba aastaid. Ma ei tee seda tihti. Tavaliselt siis, kui seisan mingi raskusega silmitsi või ei oska teha õiget valikut. Sattusin lugema seda artiklit .


5. Ennusta. See on väga lihtne, samas tore ennustusviis. Kui sul on küsimus, millele soovid vastud, siis kirjuta võimalikud vastusevariandid paberitükkidele, keera rulli ning aseta need endale padja alla. Kui oled öö ära maganud,siis pista käsi padja alla ning tõmba välja üks rullidest. Nii saadki vastuse enda küsimustele. See on hea viis ka armastuse ja kallima ennustamiseks.

Üldistasin soovitust ja võtsin välja oma kaardipaki ;).


Põhikaardiks VÕTMED. Selle kaardi märksõnadeks on turvalisus ja kodu. Probleemide korral on lahendused olemas. Uuel aastal on ilmselt oodata mingi soovi täitumist ;). TORE!
Samuti on võti suure vastuse ja usalduse sümbol. Seda seostan oma tööga ning kui arvestada, et põhikaardi üheks toetavaks kaardiks tuli SÕRMUS, siis kas mitte ei usaldata uuel aastal mulle taas pulmadega seonduvaid tegevusi. ;)
Tähtis valik, pöördeline otsus. Ka need võivad selle kaardiga seoses esile tulla.
Põhikaardi toetavateks kaartideks tulid SÕRMUS ja RONG.


Abielluma ma ilmselgelt ei hakka. Seega saab kaart SÕRMUS tähendada, et jätkub koostöö pruutpaaridega. Kuna kaart asub põhikaardist paremal, siis toob see edu ja õnne. SUUREPÄRANE! Kõva töö toob turvatunde ja edu. Samas hoiatab see kaart, et ühiskond hoiab mu tegemistel silma peal.

Üllatav on aga RONG kaardi kaardipakist välja tõmbamine. See on reisimise kaart, aga kuna ma reisida ei plaani, siis võib see tähendada, et olen õigel teel ning oma elu peremees. TAHAKS LOOTA! 


Ühesõnaga tõtavad need kaardid tegusat ja edukat aastat. 

No comments: